SRAC - Lider pe piata nationala de certificare!

 
Societatea de Instalaţii Electrice şi Automatizări 25-11-2017 03:37:17
Cuprins
Contact
Societatea de Instalaţii Electrice şi Automatizări
B-dul. Pache Protopopescu Nr. 66 Sector 2, Cod 021414, Bucureşti
Tel.: 021-252.42.80 / 135, 136, 128, 132
Fax.: 021-252.48.34
E-mail: siear@siear.ro

Lista membrilor SIEAR - Membri de Onoare


Numele şi prenumele
Titlul ştiinţific
E-mail
Funcţia Anul acordării distincţiei
Albert Hermina Ing.
halberd@ispe.ro
Consilier ISPE 2004
Augustin Mariana Ing.
pacic@idilis.ro
Director General - SC PACIC SRL Vicepresedinte SIEAR 2004
Badea Gheorghe Prof. dr. ing.
gheorghe.badea@utcluj.ro
Sef Catedra Instalatii - Universitatea Tehnica Cluj-Napoca Presedinte AIIR Filiala Transilvania 2004
Borza Ioan Prof. dr. ing.
iborza@ceft.utt.ro
Prodecan - Facultatea Arhitectura si Constructii UPT Presedinte SIEAR Filiala Timisoara 2004
Bratu Polidor Prof. dr. ing. d.h. c. membru al Academiei de Stiinte Tehnice din Romania
icecon@icecon.ro
Presedinte - Director General - ICECON 2003
Centea Ovidiu Cornel Prof. dr. ing.
ocentea@instal.utcb.ro
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti Presedinte Colegiu Redactie Buletin Stiintific SIEAR 2003
Chioreanu Cornel Ing.
Director General - SC C&I ELCA IMPEX SRL Vicepresedinte SIEAR 2004
Chiriac Florea Prof. dr. ing. membru al Academiei de Stiinte Tehnice din Romania
fchiriac@eits.mediasat.ro
Presedinte Patronat Frig - Presedinte AGFR 2003
Ciufudean Calin Conf. dr. ing.
calin@eed.usv.ro
Universitatea Stefan cel Mare - Suceava Presedinte SIEAR Filiala Suceava 2004
Craciun Ionel Dr. ing.
Consilier al Ministrului - Securitatea la Incendii 2003
Damian Mircea Radu Prof. dr. ing.
damian@instal.utcb.ro
Decan - Facultatea de Instalatii - UTCB 2004
Dordea Toma Academician prof. dr. ing.
Universitatea Politehnica Timisoara 2003
Dragan Gleb Academician prof. dr. ing. d. h. c. membru al Academiei de Stiinte Tehnice din Romania (ASTR)
bratosin@acad.ro
Universitatea Politehnica Bucuresti 2003
Dumitrache Ioan Academician prof. dr. ing. d. h. c. - membru al Academiei de Stiinte Tehnice din Romania (ASTR)
ioan.dumitrache@cnsis.ro
Universitatea Politehnica Bucuresti 2003
Dumitrescu Liviu Prof. onor. dr. ing. d.h.c. membru al Academiei Centrale Europene de Stiinta si Arta-Presedinte AIIR
instalatorul@artecno.ro
Presedinte AIIR 2004
Florescu Adrian Ing.
sctiab@pcnet.ro
Director General - SC TIAB SA 2004
Golovanov Nicolae Prof. dr. ing. membru al Academiei de Stiinte Tehnice din Romania (ASTR)
ngolo@eeee.unesco.pub.ro
Universitatea Politehnica Bucuresti 2003
Ignat Jan Prof. dr. ing.
jignat@ce.tuiasi.ro
Sef Catedra Instalatii - Facultatea Constructii Univ. Teh. Iasi Presedinte SIEAR Filiala Iasi 2004
Ionescu Ioan Prof. dr. ing.
ioiones@valahia.ro
Universitatea Tehnica Valahia Targoviste Presedinte SIEAR Filiala Targoviste 2004
Lungu Ion Prof. dr. ing.
ion.lungu@electrica.ro
Director Electrica 2003
Mateescu Theodor Dumitru Dorin Prof. dr. ing. membru al Academiei Centrale Europene de Stiinta si Arta
mateh@cr.tuiasi.ro
Prodecan - Facultatea Constructii Universitatea Tehnica Iasi Presedinte AIIR Filiala Moldova 2004
Mira Niculae Prof. dr. ing.
nmira@instal.utcb.ro
Prorector Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti Vicepresedinte SIEAR 2004
Mircea Ion Prof. dr. ing.
imircea@elth.ucv.ro
Presedinte Filiala Craiova - Universitatea Craiova 2005
Novac Ioan Prof. dr. ing.
Universitatea Politehnica Timisoara 2003
Patrut Petre Prof. dr. ing.
patrut@hidro.utcb.ro
Presedinte C.A. Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti 2003
Postolache Petru Prof. dr. ing.
petru.postoloche@k.ro
Presedinte filiala M.I.T. - Universitatea Politehnica Bucuresti 2005
Retezan Adrian Prof. dr. ing.
aretezan@ceft.utt.ro
Director - Centru Cercetare - Universitatea Politehnica Timisoara Presedinte AIIR Filiala Banat 2004
Secara Vladimir Ing.
Comandatul Corpului Pompierilor Militari 2003
Seracin Eugen Prof. dr. ing.
seracin@et.utt.ro
Universitatea Politehnica Bucuresti 2003
Smilovici Marius Ing.
smarius@ispe.ro
ISPE - Presedinte SIEAR Filiala VP&ET 2004
Sora Constantin Prof. dr. doc. ing. membru al Academiei de Stiinte Tehnice din Romania
Universitatea Politehnica Timisoara 2003
Sora Ioan Prof. dr. ing. membru al Academiei de Stiinte Tehnice din Romania
isora@et.utt.ro
Universitatea Politehnica Timisoara 2003
Stamatiu Alexandru Prof. dr. ing.
stamatiu@instal.utcb.ro
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti Vicepresedinte SIEAR 2004
Stematiu Dan Prof. dr. ing.
stematiu@utcb.ro
Rector - Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti 2004
Stoichitoiu Grigore Dan Dr. ing.
srac@dnt.ro
Presedinte SRAC 2003
Suceveanu Ioan Desire Dr. ing.
sid@pratco.ro
Director General - SC PRATCO SRL 2004
Sufrim Mauriciu Ing.
Consilier - ISPE 2004
Toader Cornel Prof. dr. ing.
toader_cornel@yahoo.com
Universitatea Politehnica Bucuresti 2005
Tugulea Andrei Academician prof. dr. doc. ing.
andrei@geodin.ro
Universitatea Politehnica Bucuresti 2003
Udor Aurel Dr. Ing.
firebrigadadebucharest@bpdsc.ro
Comandant - Brigada de Pompieri Dealul Spirii a Capitalei 2003

Filiala are 40 de membri.









Index | Despre noi | Noutăţi | Instruire | Publicaţii | Bibliotecă | Forum | Download | Organigramă | Membri SIEAR | Listă Verificatori Proiecte şi Experţi Tehnici | Contact

© 2006 Societatea de Instalaţii Electrice şi Automatizări